Після опіків2020-06-05T16:42:25+00:00

Контрактубекс

Для малопомітних шрамів після опіків

Засіб №1 від рубців в світі! *

КУПИТИ В АПТЕЦІ

Шрами після опіків

Опіки у більшості випадків викликані прямим контактом з вогнем або гарячими предметами (55%). Ще близько 40% всіх опіків виходять після контакту з гарячою рідиною або парою. На жаль, опіки часто зустрічаються у дітей через їх допитливість і недостатньої уваги з боку дорослих.

Важливо знатищо саме після опіків залишаються грубі, потворні рубці!

Опіки розрізняються залежно від ступеня тяжкості — від легких опіків, в яких пошкоджується тільки верхній шар шкіри, до важких опіків, у яких зачіпаються всі шари шкіри, навіть дуже глибокі.

Перша допомога при опіках

Легкі опіки можна лікувати самостійно. Але з більш важкими опіками, коли вражена велика поверхня тіла, або опік глибокий, обов’язково зверніться до лікаря!

Охолодити

Потрібно охолоджувати уражену ділянку (макс. 20 хвилин) х олодною проточною водою, поки не пройде біль.

Захистити

Накрийте рану стерильним покриттям (бинт, серветка, тканина).Temp. Temp. Temp. Temp. Temp. 

Обережно!

Не слід наносити на рану домашні засоби, наприклад, олію або борошно.

До лікаря

Зверніться до лікаря для консультації і подальшого лікування.Temp. Temp. 

Після того, як опік загоївся, для профілактики утворення грубих рубців необхідно почати застосування Контрактубекс. Детальніше про це читайте тут.

Застосування гелю Контрактубекс

Контрактубекс може використовуватися навіть при значних опіках. Для посилення ефекту і отримання більш вираженого результату Контрактубекс для післяопікових рубців застосовується з іонофорезом. Починати лікування Контрактубекс необхідно, як тільки рана закрилася.

КУПИТИ В АПТЕЦІ

Контрактубекс пластир. Ще простіше у використанні

Оклюзія та інноваційна матриця вивільнення

Окклюзия

М’який верхній шар, що складається з мікро-подушечок, наповнених повітрям, забезпечує збалансоване вологе середовище. Це сприяє формуванню еластичності рубця. Крім того, м’який пористий матеріал захищає чутливу рубцеву тканину.

Вивільнення компонентів

Після нанесення пластиру протягом декількох годин з матриці вивільняються активні компоненти: Cepalin (екстракт цибулі) і Алантоїн. Це необхідно для запобігання надмірного рубцювання і підтримки нормального процесу загоєння шкіри.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
ДЕ КУПИТИ ПЛАСТИР

Контрактубекс слід застосовувати, як тільки рана закрилася.

замовити доставку