Після кесаревого розтину2020-06-05T16:38:21+00:00

Контрактубекс

Для малопомітних шрамів

після кесаревого розтину

Засіб №1 від рубців в світі! *

КУПИТИ В АПТЕЦІ

Контрактубекс

Для малопомітних шрамів після кесаревого розтину

Засіб №1 від рубців в світі! *

КУПИТИ В АПТЕЦІ

Шрами після кесаревого розтину

Можливі шрами після кесаревого розтину турбують кожну жінку, якій довелося пережити таку операцію. І, незважаючи на сучасні хірургічні технології, без шрамів після операції не обійтися. Якщо горизонтальний розріз практично не видно, так як його прикриває спідня білизна, то з вертикальним- складніше.

Як правило, після кесаревого розтину шрам формується в три стадії:

1 стадія

Формування первинних рубців.

2 стадія

Ущільнення рубця. На цьому етапі шрам набуває червоно-фіолетовий колір.

3 стадія

Активне наповнення рубця сполучною тканиною і епітеліальними клітинами.

Третя стадія найдовша, вона може тривати до 1 року! Рубець, який пройшов третю стадію формування, лікувати важко. Тому краще про свою красу подбати своєчасно.

На сьогоднішній день існує безліч методів з видалення небажаних змін на шкірі (в тому числі і шрамів). Це і різноманітні косметологічні процедури, і лазер, і пластична хірургія. Такі процедури, як правило, дуже витратні за часом і сильно б’ють по кишені. До того ж, далеко не кожна жінка хоче знову лягати «під ніж». Тим більше, якщо мова йде про молоду матір, яка недавно перенесла пологи. Важливо знати, що виправити ситуацію сьогодні можна і без радикальних заходів.

На допомогу приходить гель від рубців Контрактубекс

КУПИТИ В АПТЕЦІ

Ефективність препарату Контрактубекс була підтверджена клінічними дослідженнями, у тому числі і за участю пацієнток, які перенесли кесарів розтин. Зокрема, за спостереженнями лікарів, вже на 6-й тиждень застосування препарату Контрактубекс були відзначені значні поліпшення стану рубців. Особливо помітним було поліпшення естетичних показників: колір, жорсткість і нерівність рубців. У той же час у пацієнток, які не користувалися гелем Контрактубекс  (контрольна група), по закінченню 6 тижнів після операції видимого поліпшення стану не спостерігалося 1.

* The Prophylactic Use of a Topical Scar Gel Containing Extract of Allium Cepae, Allantoin, and Heparin Improves Symptoms and Appearance of Cesarean-Section Scars Compared With Untreated Scars. J Ocampo-Candiani et al. J Drugs Dermatol 13 (2), 176-182. 2 2014

Головне — це вчасно почати лікування, правильно користуватися гелем Контрактубекс та проявити терпіння.

Контрактубекс – це перевірений наукою та часом засіб від рубців.

Головна умова – це початок лікування на ранніх етапах

Найкраще починати використовувати гель Контрактубекс відразу після зняття швів. Наносити Контрактубекс потрібно тільки на закриту рану, після зняття швів – зазвичай, це відбувається на 7-8 день після операції (якщо немає ускладнень). Втирати гель Контрактубекс рекомендується від центру шраму легкими масажними рухами, потім — круговими рухами до повного вбирання гелю. Гель Контрактубекс необхідно наносити 2-3 рази на день.

Жінкам після кесаревого розтину варто звернути увагу на нову форму Контрактубекс – Нічний інтенсивний пластир. Його розміри (12 см х 3 см) якраз відповідають розмірам звичайного рубця після такої операції. А спосіб застосування відмінно підходить для особливого режима молодої матусі — пластир Контрактубекс закріплюють на 6-10 годин, бажано — на ніч, коли процеси регенерації особливо активні. Детальна інформація про спосіб застосування в інструкції. На такий пластир вже нанесені активні протирубцеві компоненти, які протягом часу нанесення вивільняються і надають свою дію. Крім того, пластир створює додатково тиск на тканину рубця. Це підсилює ефект.

Курс лікування свіжих шрамів становить 3 місяці, старих — до 6 місяців і довше. Тому так важливо не прогавити момент. І ні в якому разі не турбуйтесь через шрами після кесаревого розтину. З ними можна впоратися, а нерви Вам потрібно берегти для Вашої дитини.

Види шрамів після кесарева

Найчастіше на животі роблять поперечний розріз трохи вище лінії росту лобкового волосся і застосовують внутрішньошкірний шов, «косметичний». Якщо не було ускладнень при загоєнні, шрам в нижній частині живота з часом не повинен відрізнятися. Складніше цього домогтися, коли рубець проходить вертикально, тоді його добре видно, навіть якщо він набуває світлого забарвлення.

Контрактубекс ефективний завдяки поєднанню активних речовин з доведеною дією.

Экстракт цибулi

Пригнічує утворення грубих волокон, запобігає утворенню надмірної рубцевої тканини. Має протизапальну і бактерицидну дії.

Алантоїн

Сприяє загоєнню ран і надає пом’якшувальну дію

Гепарин

Стимулює регенерацію клітин і тканин, має протизапальну дію. Розм’якшує грубі колагенові волокна рубцевої тканини.

КУПИТИ В АПТЕЦІ
замовити доставку