Для дітей2020-06-05T16:39:16+00:00

Контрактубекс

Для малопомітних шрамів

у дітей

Засіб №1 від рубців в світі! *

КУПИТИ В АПТЕЦІ

Контрактубекс

Для малопомітних шрамів

у дітей

Засіб №1 від рубців в світі! *

КУПИТИ В АПТЕЦІ

Лікування шрамів у дітей

Дитинство — це пора активного пізнання навколишнього світу, і діти з величезним ентузіазмом відкривають для себе нові горизонти. На жаль, часом залишаються наслідки цих відкриттів — травми, рани, порізи та опіки. І багато з них залишають шрами, які назавжди можуть зберегтися на обличчі або тілі дитини.

Дуже важливо пояснювати дітям наслідки дій, які можуть призвести до травмування. Але якщо неприємність уже сталася, рана загоїлася, а шрам у дитини залишився, не варто думати, що це непоправно.

Існують косметичні процедури, які допомагають позбутися від надлишкової рубцевої тканини: висічення рубця, мезотерапія, лазерне шліфування, мікродермабразія. Але, по-перше, вони коштують дорого, а по-друге, часто спричинюють біль. По-третє, в деяких випадках доведеться чекати, поки дитина досягне певного віку для проведення косметичних процедур або хірургічних втручань. Існують також різні креми та мазі для лікування рубців і шрамів, але і тут є обмеження у використанні для дітей і доведеної ефективності у дітей.

Застосування гелю Контрактубекс

Гель Контрактубекс Дітям віком до 1 року препарат не застосовувати.  Перед застосуванням дітям від 1 до 2 років рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Препарат можна застосовувати дітям віком від 2 років.

Контрактубекс  сприяє утворенню нормального, малопомітного шраму: нормалізує процес регенерації, має протизапальну дію, перешкоджає розростанню рубцевої тканини.

КУПИТИ В АПТЕЦІ

Головне — це вчасно почати лікування, правильно користуватися гелем Контрактубекс та проявити терпіння.

Для позитивного результату лікування рубців необхідно дотримуватися однієї важливої умови. Застосування гелю Контрактубекс має бути систематичним. При дотриманні інструкції результат не змусить на себе чекати. Адже регенеруючі здатності шкіри у дітей значно вище, ніж у дорослих. Тому в багатьох випадках при невеликих шрамах у дитини і при належному лікуванні за допомогою гелю Контрактубекс можна розраховувати на відмінний результат. Засіб легко наноситься, швидко вбирається, не забруднює одяг, його застосування не спричинить дитині дискомфорт.

Батькам маленьких бешкетників особливо варто звернути увагу на нову форму Контрактубекс — Нічний інтенсивний пластир. Його спосіб застосування відмінно підходить для режиму дня дитини — пластир Контрактубекс закріплюють на 6-10 годин, бажано — на ніч, коли процеси регенерації особливо активні. На такий пластир вже нанесені активні протирубцеві компоненти, які протягом часу нанесення вивільняються і надають свою дію. Крім того, пластир створює додатково тиск на тканину рубця. Це підсилює ефект.

Контрактубекс пластир. Ще простіше у використанні!

Оклюзія та інноваційна матриця вивільнення

Оклюзія

М’який верхній шар, що складається з мікро-подушечок, наповнених повітрям, забезпечує збалансоване вологе середовище. Це сприяє формуванню еластичності рубця. Крім того, м’який пористий матеріал захищає чутливу рубцеву тканину.

Вивільнення компонентів

Після нанесення пластиру протягом декількох годин з матриці вивільняються активні компоненти: Cepalin (екстракт цибулі) і Алантоїн. Це необхідно для запобігання надмірного рубцювання і підтримки нормального процесу загоєння шкіри.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
ДЕ КУПИТИ ПЛАСТИР
замовити доставку