Способи застосування2020-06-05T16:27:53+00:00

Контрактубекс

Як правильно застосовувати гель Контрактубекс від шрамів?

Ці та інші поради — нижче

КУПИТИ В АПТЕЦІ

Контрактубекс

Как правильно лечить
шрамы — читайте ниже!

КУПИТЬ В АПТЕКЕ

Контрактубекс

Читайте ниже рекомендации
по использованию
геля от шрамов

КУПИТЬ В АПТЕКЕ

Головне — це вчасно почати лікування, правильно користуватися гелем Контрактубекс та проявити терпіння.

Довгоочікувана вагітність, видалення татуювання, операція, опік — такі різні події, але всі вони залишають на тілі людини нагадування про себе у вигляді шрамів, рубців, розтяжок. Дефекти шкіри приносить фізичний і психологічний дискомфорт, але є спосіб вирішити цю проблему. У деяких випадках при своєчасному лікуванні, можна досягти чудових результатів і зробити шрам візуально практично непомітним.

Спеціально для цього і був розроблений гель Контрактубекс, ефективність якого підтверджена клінічними дослідженнями і багаторічним позитивним досвідом використання в різних областях медицини — хірургії, дерматології, косметології та інших.

Як правильно користуватися гелем Контрактубекс

Необхідно почати лікування шраму, як тільки рана епітелізується (тобто коли на її поверхні утворяться «свіжі» тканини). Зазвичай, це відбувається на 7-8 день після травми. Гель наносять тільки на закриті рани після відпадання «кірочки». На відкриті, незагоєні рани використовувати гель не можна. Також необхідно уникати потрапляння засобу на слизові: в очі, ніс. Якщо це все-таки відбулося, потрібно негайно промити уражені ділянки водою.

Показання до застосування гелю Контрактубекс:
  • Рубці, що виникли у результаті операцій, травм, опіків і т.п.

  • Анкілози (контрактури) суглобів (нерухомість, що виникає в результаті зрощення (кісткового, хрящового або фіброзного генезу) суглобових кінців кісток.

  • Контрактура Дюпюїтрена (переродження долонних сухожиль, їх вкорочення, що приводить до деформації і втрати функції кисті).

  • Травматичні сухожильні контрактури (нерухомість сухожиль в результаті переломів, розривів зв’язок і т.п.).

  • Профілактика розростання рубцевої тканини і переродження в патологічний рубцювання (гіпертрофічні, атрофічні, келоїдні рубці).

Спосіб застосування, дозування і тривалість лікування

Для свіжих рубців

Нанесіть невелику кількість гелю (приблизно 0,5 см на 20-25 см² ураженої поверхні) тонким шаром, акуратно втирайте масажними рухами від середини рубця до країв, а потім за годинниковою стрілкою, 2-3 рази на день.

Залежно від ступеня і товщини рубця або контрактури лікування необхідно продовжувати протягом декількох тижнів або місяців. Зокрема, при лікуванні свіжих рубців слід уникати таких фізичних подразників, як дуже низькі температури, ультрафіолетове світло або інтенсивний масаж.

Для шрамів старше одного року

А також для контрактур і анкілозів, спосіб застосування такий же, як для лікування свіжих рубців. При великих площах пошкоджень і для посилення лікувального ефекту, рекомендується туга пов’язка на шрам на ніч.

Правильне нанесення гелю Контрактубекс

1

Нанести невелику кількість гелю, тонким шаром.

2

Акуратно втирати мазь від середини рубця до країв.

3

Масажними рухами рухатися за годинниковою стрілкою.

Гель швидко всмоктується, не забруднює одяг, не подразнює шкіру і не має неприємного запаху, його застосування не спричиняє дискомфорт. Контрактубекс починає активно впливати на тканини шкіри з першого застосування, але візуальний ефект відбудеться не раніше, ніж через місяць. Це пов’язано з регенеруючими здібностями шкіри, яка оновлюється в середньому за 28 днів, а у літніх людей цей процес займає ще більше часу — 45 днів. Тому, щоб отримати позитивний ефект, потрібно проявити терпіння.

Лікування рубців — це тривалий процес, до якого треба підходити ґрунтовно і методично. Тоді отриманий результат задовольнить на довгі роки.

Контрактубекс — для малопомітних шрамів

КУПИТИ В АПТЕЦІ
ІНФОРМАЦІЯ

Контрактубекс слід застосовувати відразу після того, як рана буде закрита, а шви видалені. Тоді почнеться формування непомітного рубця, а загоєння рани пройде якнайкраще.

замовити доставку