Питання та Відповіді2020-06-05T16:25:47+00:00

Питання та Відповіді

про шрами, гель та пластир Контрактубекс

Ні, шрами після операцій, глибоких порізів або опіків є постійним явищем на шкірі і ніколи не зникне повністю. Проте, Контрактубекс може зробити його менш помітним. Важливо застосовувати його, як тільки рана закрилася, і протягом 3 місяців (не менше).

Лікування рубців вимагає терпіння і займає багато часу. Першими помітними поліпшеннями від лікування Контрактубекс, як правило, є: зниження почервоніння, зняття напруженості шкіри і зменшення свербежу. Тимчасовий свербіж часто є ознакою того, що шрам заживає добре, і не повинен викликати у Вас занепокоєння.

Для досягнення найкращих результатів, Контрактубекс необхідно застосовувати 2-3 рази на день протягом не менше 3-х місяців. Ви можете продовжувати лікування до року, якщо це необхідно. Лікування контрактубекс надзвичайно добре переноситься, навіть якщо воно тривалий.

Безумовно. Тільки необхідно спочатку нанести гель Контрактубекс, а потім робити макіяж. Це дозволяє активним інгредієнтам гелю відразу вбратися в шкіру.

Так, навіть шрами, яким більше року, можна лікувати. Деякі старі шрами висихають і стають твердими, і в цьому випадку Контрактубекс слід втирати 3 рази в день протягом не менше 6-ти місяців. Контрактубекс може також зменшити висоту шраму і почервоніння, збільшити гладкість тканин, щоб шрам став менш помітним. Ефективність лікування Контрактубекс старих шрамів підвищується при поєднанні з ультразвуковою терапією.

Дітям віком до 1 року препарат не застосовувати.

Перед застосуванням дітям від 1 до 2 років рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Препарат можна застосовувати дітям віком від 2 років.

Так, ефективність Контрактубекс для профілактики і лікування рубців була доведена численними клінічними дослідженнями.

Контрактубекс продається виключно в аптеках.

КУПИТИ В АПТЕЦІ
замовити доставку